رویدادها

تجلیل از برگزیدگان هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری

انجمن برتر

انجمن صنفی شرکتهای اتوماسیون صنعتی

انجمن برتر فنی و مهندسی کشور

به گزارش روابط عمومی انجمن و به نقل از سایت وزارت صمت، در مراسمی که به مناسبت تجلیل از برگزیدگان هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت در روز دوشنبه مورخ بیست و ششم آذرماه سال جاری برگزار شد از 79 منتخب در زمینه آموزش و پژوهش و فناوری در حوزه های مختلف صنعتی، معدنی و تجاری قدردانی شد.

در ایران مراسم برای سومین سال متوالی انجمن صنفی شرکتهای اتوماسیون صنعتی به عنوان انجمن برتر فنی مهندسی کشور برگزیده شد.

گفتنی است آقای مهندس شهابی، نایب رییس هیأت مدیره انجمن صنفی شرکتهای اتوماسیون صنعتی به نمایندگی از سوی این انجمن لوح تقدیر را از دست مقامات عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کرد.

در این همایش آقای مهندس وحید تیموری دبیر انجمن به همراه جمعی از کارکنان دبیرخانه انجمن صنفی شرکتهای اتوماسیون صنعتی حضور داشتند.

کانون طراحی مهندسی و طراحی مونتاژ ایران انجمن خدمات مهندسی استان اصفهان و انجمن شرکت های خدمات فنی مهندسی زنجان، سه انجمن دیگری بودند که عملکرد ایشان در کنار انجمن صنفی شرکت های اتوماسیون صنعتی مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش طرح پژوهشی صنعتی و معدنی و تجاری از پنج طرح ارائه شده از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، مرکز ملی فرش ایران، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان، دانشگاه صنایع و معادن ایران، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی و در بخش سازمان استانی برتر از 13 سازمان استانی برتر تقدیر و قدردانی شد.

انجمن برتر

همچنین در بخش شهرک های صنعتی استانی برتر، شرکتهای شهرکهای صنعتی استانهای اصفهان، آذربایجان شرقی و لرستان، در بخش طرح های پژوهشی برتر فرا دستگاهی از بانک صنعت معدن ایران، سازمان مدیریت صنعتی ایران و سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، در بخش اتحادیه های صنفی برتر، اتحادیه های صنف فروشندگان لوازم بهداشتی ساختمان تهران، تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک تهران، خواربار فروشان شهرستان قم تقدیر شد.

تجلیل از مراکز پژوهشی برتر کشور، مجریان طرحها و محصولات برتر تحقیق و توسعه بخش دیگری از این مراسم بود.

بنا بر این گزارش در این مراسم همچنین از 18 سند بین المللی محصولات استراتژیک که به همت دفتر مالکیت های صنعتی در سازمان سازمان جهانی مالکیت فکری (WIPO) به ثبت رسیده است رونمایی شد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *