صنعت هوشمند, فناوری

ترانسمیتر فشار بی سیم با امکان ارتباطی بلوتوث

ترانسمیتر فشار بی سیم با امکان ارتباطی بلوتوث

GP :50 NY LTD    یک طراح و سازنده ی ابزاردقیق ثبت فشار با قابلیت اطمینان بالا می باشد که دارای گواهی نامه ی ISO 9001  است.

GP:50 iDuser، محصول این شرکت یک ترانسمیتر فشار دارای تغذیه ی محلی یا باتری با خروجی بی سیم بلوتوث 4.0 می باشد و از این طریق امکان برقراری ارتباط بی سیم با هر وسیله بی سیم دیگر همانند گوشی آیفون یا تبلت آیپد یا هر تبلت ویندوزی یا اندرویدی را دارد  و نسخه قابل اتصال به PC ان به زودی وارد بازار خواهد شد. این ترانسمیتر قادر است  به  طرز قابل اطمینانی مقادیر فشار  PSI 1-0 تا  KPSI 30-0 (mBAR 70 تا BAR2068 ) را با دقت استاندارد ±0.2%  FSO و در نوع ارتقاء یافته با دقت ±0.1%  FSO اندازه گیری کرده و سیگنال مرتبط با فشار را به فاصله­ی m 100 متری ارسال کند

نرم افزار کاربردی ios عرضه شده به همراه این ترانسمیتر این امکان را می دهد که همه داده های جمع شده توسط iDuser

دانلود و تحلیل شود و برای کاربردهای آینده ذخیره شود . حالت بهینه ی تغذیه داخلی به این وسیله به باتری امکان می دهد تا در زمانی عملیات ارسال انجام نمی­شود توان خود را حفظ نماید. تمامی بخش­های درگیر با سیال در این این ترانسمیتر از جنس فولاد ضد زنگ ساخته شده است.

اتصال این ترانسمتیر از نوع NPT 4/1 است که یک اتصال استاندارد در صنایع فرآیندی است.

این نوع ترانسمیتر می تواند با اطمینان در گستره­ی دمایی استاندارد صنایع خودرویی یعنی از °C  40- تا °C  85+ کار کند.

دیگر اتصالات و ساختارها شامل اتصالات استاندارد SAE براساس درخواست مشتری قابل ارایه می باشد.

نوعی از این ترانسمیتر با تغذیه ی محلی کار می کند و دارای  اتصالات الکتریکی صنعتی استاندارد است که برای کاربردهایی که در آنها ترانسمیتر باید برای مدت طولان و به طور پیوسته کار کند مناسب است.

ترانسمیتر فشار بی سیم بلوتوث  iDuser  برای تمامی کاربردهای اندازه گیری فشار در فواصل محدود بسیار مناسب است و در کاربردهایی که کاربرد ترانسمیترهای فشار معمولی بخاطر فواصل زیاد غیرممکن  است، جاهایی که دسترسی به منابع تغذیه محدود است، کابردهایی که موانعی برای استفاده از کابل وسیم کشی وجود دارد، جاهایی که ترانسمیتر باید بر روی وسیله های دوار نصب شود، و جاهایی که اندازه گیری باید از راه دور انجام شود گزینه­ای ایده آل است.

www.gp50.com

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *