کسب و کار, مصاحبه و گزارش

آشنایی با شرکت ایزی ارتباط پارس و فعالیت های آن در صنعت

ایزی ارتباط پارس

شرکت ایزی ارتباط پارس فعالیت خود را با هدف تمرکز بر حوزه IT در صنعت، از سال 1384 آغاز نمود. این شرکت با کسب تجارب مفید و ارزنده در پروژه هاى متعدد و افزایش توان فنى خود توانسته است در جایگاه یک کمپانى تخصصى و پیشرو در زمینه ى ارتباطات، شبکه و اتوماسیون صنعتى قرار گیرد. در حال حاضر این شرکت قرارداد نمایندگى فروش انحصارى و مجاز چندین کمپانى مطرح دنیا را در زمینه ى شبکه هاى ارتباطى صنعتى و اتوماسیون صنعتى دارا می باشد.

نماینده انحصاری و مجاز فروش تجهیزات شبکه صنعتی

ایزی ارتباط نماینده انحصارى شرکت ORing می باشد. این برند تایوانی ارائه دهنده انواع تجهیزات شبکه های صنعتی اعم از، سوییچ هاى صنعتى ، مبدل هاى صنعتى مانند مدیا کانورترها، مبدل های پروتکل های صنعتی و سایر تجهیزات اکتیو، پسیو و وایرلس است که استانداردهاى صنایع و کمپانی های مختلف، جهت قرارگیرى در محیط ها و شرایط سخت را بدست آورده است. کمپانی اورینگ طیف وسیعی از محصولات با قیمت مناسب را برای تمام صنایع و فعالیت هایی که نیازمند ساخت شبکه با استانداردهای صنعتی باشند.

شرکت ADVANTECH دومین کمپانی تایوانی است که با ایزی ارتباط همکاری نزدیکی دارد. ادونتک از جمله شرکت های پیشرو و پیشتاز در حوزه های شبکه های صنعتی، کامپیوترهای صنعتی و اتوماسیون صنعتی ست که در حوزه محصولات شبکه نیز در سطح بین المللی معتبر و شناخته شده است. این شرکت انواع کامپیوترهاى صنعتى، نمایشگر های صنعتی، تجهیزات اتومایسونی صنعتی، سیستم های HMI، سرور و Workstation و تجهیزات شبکه هاى صنعتى با استانداردهای مختلف را عرضه می نماید. ایزی ارتباط نماینده رسمى ادونتک در ایران می باشد.

سایر برندهای تخصصی شرکت ایزی ارتباط پارس

به شرح : تأمین تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه، سیستم هاى کنترل و اتوماسیون صنعتى، تجهیزات الکتریکال تابلویى، ابزار دقیق و درایوهاى الکتریکى.

  • برند راگدکام : تامین مستقیم و فروش تجهیزات شبکه راگدکام-زیمنس SIEMENS RUGGEDCOM

این تجهیزات ساخت کشور کانادا بوده و بخاطر دارا بودن استانداردهای مختلف صنعتی به ویژه استانداردهای صنعت برق نظیر IEC-61850 , IEEE-1613 از معتبر ترین و حرفه ای ترین برندهای مورد استفاده در صنایع انرژی کشور خصوصا صنعت برق محسوب می شود.

مشارکت در طرح های صنعتی و تامین تجهیزات آن

شرکت ایزى ارتباط پارس، عمدتاً به شکل یک شرکت مهندسى و تأمین کالا (Engineering and Procurement) مشغول فعالیت مى باشد که در موارد خاصى می تواند با توجه به شرایط پروژه، بصورت یک پیمانکار EPC مخابرات و شبکه در طرح هاى صنعتى مشارکت نماید. ضمن اینکه، با تکیه بر نیروهاى متخصص و آموزش دیده ى فنى، پروژه هاى صرفا مهندسى و حتى نصب و نگهدارى متعددى نیز انجام داده است.

این شرکت تاکنون با ارائه خدمات متمایز، رضایت خاطر مجموعه هاى ارزشمند پیمانکاران داخلى را فراهم آورده و قدم هاى مفیدى در راستاى تامین منافع ملى برداشته است.

 Easyertebat علاوه بر همکارى با مشتریان در تامین تجهیزات و قطعات یدکى، همواره علاقه مند به مشارکت و توسعه همکارى با شرکت هاى داخلی تجمیع کننده تابلو و سیستم های اتوماسیون (System Integrator Companies) در زمینه پروژه هاى مختلف از جمله صنایع ریلى، صنایع حمل و نقل جاده اى مانند کنترل ترافیک، نظارت تصویرى کنترل شهرى و برون شهرى، صنایع مرتبط با انرژى شامل نفت، گاز، برق، آب و فاضلاب، اتوماسیون صنایع سنگین، کشتیرانى و صنایع دریایى مى باشد.

حوزه هاى فعالیت کلیدى:

سوابق درخشان این شرکت در زمینه تامین تجهیزات و ارائه خدمات پس از فروش منحصر به فرد، موجب ایجاد زمینه هاى همکارى مستقیم و غیر مستقیم به ویژه در صنایع زیر گردیده است:

صنایع نفت و گاز و پتروشیمى و بخش پالایشصنایع غذایىصنایع حمل و نقل ریلى
صنایع مخابرات ثابت و سیار و اپراتورى موبایلصنایع آب و فاضلابصنایع معدنی
محیط زیست و انرژى هاى تجدید پذیرصنایع سنگین مانند فولاد و مسصنایع برق و انرژى

قابلیت های کلیدی

قابلیت کلیدى و محورى شرکت ایزى ارتباط پارسکه آن را از سایر رقبا متمایز مى کند، گارانتى و تعهد به ارائه ى طیف گسترده اى از خدمات پس از فروش مى باشد. این ویژگى بارز یک مزیت رقابتى ارزشمند محسوب مى شود. از سایر قابلیت ها میتوان به دسترسى به بازارهاى خارجى و امکان تبادلات مالى و بازرگانى آن اشاره کرد.

در حوزه خدمات فنى و مهندسى، شرکت ایزى ارتباط پارس با تکیه بر توانمندى نیروهاى آموزش دیده در بخش هاى مختلف ارتباطات و اتوماسیون صنعتى، به عنوان یکى از مراجع دانش فنى در داخل کشور شناخته مى شود. علاوه بر آن، بر اساس تجربه استفاده از برندهاى مختلف در طول سالیان متمادى، متخصصین این شرکت دید خوبی در خصوص مزایا، معایب و کاربرى هر یک از آنها داشته و بر اساس این تجربیات مى توانند بهترین گزینه هاى فنى و مالى را براى پروژه هاى مختلف پیشنهاد دهند.

همکاری با ایزی ارتباط پارس

این شرکت مشتاق به ارائه انواع خدمات به کارفرمایان محترم و شرکت هاى مشاور فعال در زمینه نفت و گاز، نیرو و اتوماسیون است. به علاوه برای خدمت رسانی به شبکه هاى زیر ساخت نظارت تصویرى براى توسعه ى بازار خود و ایجاد زمینه فنى مناسب در کاربرد انواع تجهیزات ارتباطى آماده است.

ایزی ارتباط موفق به اخذ گواهینامه (در حوزه ى شبکه هاى صنعتى، اتوماسیون صنعتى و ابزار دقیق) و گواهینامه ى شوراى عالى انفورماتیک شده است. این کمپانی در پروژه هاى EPC شامل طراحى، تامین کالا و اجراى شبکه هاى صنعتى، بارها طراحى و تولید، مدارك مهندسى را بصورت دقیق و گسترده، مطابق با استانداردهاى روز دنیا انجام داده است. بر این اساس قابلیت عقد قرارداد براى طراحى و مشاوره کلیه ى شبکه هاى صنعتى در سطح ملى را فارغ از برند و براى کاربرى در صنایع گوناگون، داراست.

برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید و ثبت پروژه به سایت شرکت ایزی ارتباط پارس به نشانی easyertebat.com مراجعه نمایید و از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس : 88318288 021

فکس : 021842835280

ايميل : info@easyertebat.com

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید